

VW nr 151 837 658
Toepasbaar op:
Kever cabriolet 8.1967 en later
Betalingen in een veilige omgeving , SSL verbinding
Levering kan per bode of ophalen bij BUGPARTS
(Elektrische delen geen retour)
Toepasbaar op:
Kever cabriolet 8.1967 en later
Op de Kübel en de Karmann Ghia na zijn alle klassieke Volkswagens uitgerust met tochtraampjes / klapraampjes, al was het bij de Panorama Bus en de T25/T3 Bus op een gegeven moment een extra accessoire / optie.
Tochtraampjes is een Nederlandse benaming, je zou verwachten dat ze zouden tochten bij het openzetten maar het tegendeel is waar bij het openen wordt de warme lucht de auto uitgezogen zonder hinderlijk geruis.
De vergrendeling vindt plaats door het verdraaien van het slot over de verticale staander, door jarenlang gebruik kan dit slijten en is vervanging de enige mogelijkheid.
De vergrendeling, ofwel het slot, zit in het tochtruitkader geschoven en met kliknagels vastgeklonken. Om het te vervangen moet je de klinknagels doorboren waardoor het slot uit het kader kan worden geschoven.
Montage gebeurt in omgekeerde volgorde met gebruik van nieuwe klink of popnagels
VW nr 151 837 658
Toepasbaar op:
Kever cabriolet 8.1967 en later